Akce a novinky

Státní červencové svátky

Středa 5.7.2022  a  Čtvrtek 6.7.2022

máme pro vás otevřeno

7:00 - 12:00

Budeme se na vás těšit

 

Beton Baumit

Novinka společnosti Baumit. 

Baumit ALL IN Beton je první suchý beton, který lze v rámci přípravy směsi rozmíchat včetně pytle v míchačce či stavebním vědru. Pytel se ve velmi krátké době rozpustí a obohatí betonovou směs o jednotlivá celulózová vlákna.

Baumit ALL IN Beton B 20 - koupit teď 

 

Konstrukční beton třídy C 16/20 v samorozpustitelném pytli

Beton třídy C 16/20 s inovativní obalovou technologií (samorozpustitelný pytel), vyztužený přírodními vlákny, vhodný pro všechny betonářské práce v domě i na zahradě, jako např. podklad pod dlažbu, základy, schody, překlady, stropy a opěrné zdi. Výrobek stačí vhodit včetně obalu do stavební míchačky a zamíchat.

  • Ekologický, bez odpadu

  • Rychlé zpracování

  • Vyztužený přírodními vlákny

technický list zde

letní pracovní doba

Vážení zákazníci,

od pondělí 28.3.2022 přešla naše prodejna na letní pracovní dobu.

Otevřeno máme :  Pondělí - Pátek  07:00 - 17:00, v sobotu vždy 07:00 - 12:00.

Velice děkujeme a přejeme krásné jarní dny.

Tým Soutok

STAYER

STAYER - profesionální nářadí pro vaši dílnu.

Každý kutil či řemeslník potřebuje ke své práci kvalitní nářadí. Španělská společnost STAYER představuje na českém trhu řadu profesionálního elektrického a aku nářadí, která bude díky své technologii vyhovovat nejen profesionálům, ale také kutilům, kteří si potrpí na kvalitní a profi nářadí.

Tónovací centrum

ColorExpress

Tónování

ColorExpress je tónovací technologie společnosti Caparol. Používáme nejmodernější  zařízení Harbil 480. Veškeré barevné odstíny dokážeme  prostřednictvím této moderní technologie v nejkratším čase připravit pro naše zákazníky. Také veškeré odstíny, které byly vytvořeny na zakázku pro konkrétního zákazníka, jsou v paměti zařízení trvale uloženy a mohou být kdykoliv k dispozici.

navštivte naše tónovací centrum, těšíme se na Vás!