Akce a novinky

Beton Baumit

Novinka společnosti Baumit. 

Baumit ALL IN Beton je první suchý beton, který lze v rámci přípravy směsi rozmíchat včetně pytle v míchačce či stavebním vědru. Pytel se ve velmi krátké době rozpustí a obohatí betonovou směs o jednotlivá celulózová vlákna.

Baumit ALL IN Beton B 20 - koupit teď 

 

Konstrukční beton třídy C 16/20 v samorozpustitelném pytli

Beton třídy C 16/20 s inovativní obalovou technologií (samorozpustitelný pytel), vyztužený přírodními vlákny, vhodný pro všechny betonářské práce v domě i na zahradě, jako např. podklad pod dlažbu, základy, schody, překlady, stropy a opěrné zdi. Výrobek stačí vhodit včetně obalu do stavební míchačky a zamíchat.

  • Ekologický, bez odpadu

  • Rychlé zpracování

  • Vyztužený přírodními vlákny

technický list zde

letní pracovní doba

Vážení zákazníci,

od pondělí 28.3.2022 přešla naše prodejna na letní pracovní dobu.

Otevřeno máme :  Pondělí - Pátek  07:00 - 17:00, v sobotu vždy 07:00 - 12:00.

Velice děkujeme a přejeme krásné jarní dny.

Tým Soutok

STAYER

STAYER - profesionální nářadí pro vaši dílnu.

Každý kutil či řemeslník potřebuje ke své práci kvalitní nářadí. Španělská společnost STAYER představuje na českém trhu řadu profesionálního elektrického a aku nářadí, která bude díky své technologii vyhovovat nejen profesionálům, ale také kutilům, kteří si potrpí na kvalitní a profi nářadí.

Tónovací centrum

ColorExpress

Tónování

ColorExpress je tónovací technologie společnosti Caparol. Používáme nejmodernější  zařízení Harbil 480. Veškeré barevné odstíny dokážeme  prostřednictvím této moderní technologie v nejkratším čase připravit pro naše zákazníky. Také veškeré odstíny, které byly vytvořeny na zakázku pro konkrétního zákazníka, jsou v paměti zařízení trvale uloženy a mohou být kdykoliv k dispozici.

navštivte naše tónovací centrum, těšíme se na Vás!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení