Doprava a platba e-shop

Způsoby dopravy

I.

DPD

 1. Zásilky přepravujeme prostřednictvím společnosti DPD, která doručuje zboží po celé České republice, a to zpravidla 2.den od předání zásilky z našeho skladu.
 2. Telefonní kontakt, který jste uvedli v objednávce, bude využit řidičem přepravní společnosti pro kontaktování vaší osoby o dnu a přibližném doručení zásilky.
 3. Přepravní společnost DPD přepravuje zboží do celkové hmotnosti 31 kg a obvodové délce do 300 cm, kdy maximální délka nejdelší strany činí 175 cm. Pokud bude jeden z těchto parametrů překročen, je nezbytné zvolit jiný druh dopravy.
 4. Při převzetí zboží je možné platit v hotovosti, nebo platební kartou.
 5. Více informací o stavu vaší zásilky můžete získat na infolince DPP + 420 225 373 373.
 6. Přeprava prostřednictvím DPD je zpoplatněna částkou ve výši 119,- Kč.

II.

Osobní odběr

 1. V případě vašeho zájmu, je možné, vyzvednout si objednané zboží zdarma na prodejně na adrese Vltavská 286, Davle, 252 06.
 2. Pro vyzvednutí vašeho zboží využijte, prosím, pracovní doby, která je následující:
 • - po-pá 07:00 – 17:00 hod
 • - so 07:00 – 12:00 hod.
 1. Při převzetí zboží je možné platit kartou či v hotovosti.

III.

Naše autodoprava

 1. Další možností dopravy je využití naší autodopravy, kdy vám objednané zboží dovezeme až domů.
 2. Cena dopravy je závislá na objemu a hmotnosti objednaného zboží a také vzdálenosti od našeho skladu.
 3. Celková cena dopravy bude propočítána po obdržení vaší objednávky a budete o ní obratem informováni na vámi uvedený email či telefonní číslo.
 1. V ceně autodopravy není zahrnut výnos zásilky.

Způsoby platby

 1. Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGatePaments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.
 2. Kontakty: 

  comgate-logo
       ComGatePayments, a.s.
       Gočárova třída 1754/48b, Hradec Králové
       E-mail: platby-podpora@comgate.cz
       Tel: + 420 228 224 267

   

I.

Platba online bankovním převodem

 1. Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte obvyklým způsobem a dále potvrdíte již zde připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě.

  comgate-banky-cz

II.

Platba kartou

 1. Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód (tři čísla, která naleznete na zadní strany vaší platební karty). Transakce je zabezpečena standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte formou SMS od své banky.
  comgate-karetni-loga

III.

Platba převodem

 1. Po odeslání objednávky obdržíte platební údaje (číslo bankovního účtu, variabilní symbol a celkovou cenu), které slouží pro uhrazení objednaného zboží.

IV.

Platba v hotovosti, na dobírku

 1. Při zvolení způsobu platby „na dobírku“ uhradíte cenu zboží dopravci, který vám bude objednávku doručovat. V hotovosti můžete taktéž platit při osobním odběru zboží na prodejně.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení