Barvy profesionálů

Interiérové barvy pro profesionály.

Uvažujete o barevné změně ve vašem interiéru a stojíte před rozhodnutím jakou barvu zvolit? V sortimentu vnitřních barev Caparol nabízíme širokou škálu produktů s různým složením a vlastnostmi, barvy disperzní, nebo vinylové.

Vyberte si některou z nich do vaší domácnosti nebo firmy. Můžete si být jisti, že tyto kvalitní výrobky německé firmy vás nezklamou a mile překvapí svými vlastnostmi.

Vyzkoušejte některou z našich disperzích barev. Objevte extrémní vydatnost a dvojitou krycí schopnost barvy Indeko-plus.

Primacryl je vnitřní malířská barva určená pro dobře kryjící a ekonomicky výhodné nátěry stěn a stropů v interiérech, které nejsou vystaveny většímu namáhání.

Vytvářejte perfektní výsledky s hedvábně matnými stěnami z rodiny vinylových barev Caparol Samtex, která uspokojí každého zákazníka.

Barvy Caparol Vám natónujeme podle více než 5 miliónů receptur na zařízení ColorExpress které máme nově v naší prodejně v Davli. Pusťte se do změny vašeho okolí, nic nezmění náladu a atmosféru tak, jako barva.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení