Barvy profesionálů

Interiérové barvy pro profesionály.

Uvažujete o barevné změně ve vašem interiéru a stojíte před rozhodnutím jakou barvu zvolit? V sortimentu vnitřních barev Caparol nabízíme širokou škálu produktů s různým složením a vlastnostmi, barvy disperzní, nebo vinylové.

Vyberte si některou z nich do vaší domácnosti nebo firmy. Můžete si být jisti, že tyto kvalitní výrobky německé firmy vás nezklamou a mile překvapí svými vlastnostmi.

Vyzkoušejte některou z našich disperzích barev. Objevte extrémní vydatnost a dvojitou krycí schopnost barvy Indeko-plus.

Primacryl je vnitřní malířská barva určená pro dobře kryjící a ekonomicky výhodné nátěry stěn a stropů v interiérech, které nejsou vystaveny většímu namáhání.

Vytvářejte perfektní výsledky s hedvábně matnými stěnami z rodiny vinylových barev Caparol Samtex, která uspokojí každého zákazníka.

Barvy Caparol Vám natónujeme podle více než 5 miliónů receptur na zařízení ColorExpress které máme nově v naší prodejně v Davli. Pusťte se do změny vašeho okolí, nic nezmění náladu a atmosféru tak, jako barva.